N450

N450 Rotasyon kalıplama tekniği ile polietilenden monoblok olarak üretilmektedir. Maksimum alan kullanımı ve güvenli saklama alanları için geniş iç hacime sahipken aynı zamanda konforlu ve güvenli bir seyir keyfi sunacak şekilde tasarlanmıştır. %100 UV katkılı olup deniz suyu, yosun, ozmoz ve korozyondan etkilenmez, uzun ömürlü ve ergonomiktir.

Teknik ÖzelliklerN450
GövdeTekne gövdesi rotasyon teknolojisi ile monoblok ve çift çidarlı olarak polietilenden üretilmiştir. (Polietilen tekne özellikleri için tıklayınız.)
Uzunluk450 cm
Genişlik185 cm
Gövde Ağırlığı240 kg
Tam Donanımlı Ağırlık278 kg
Maksimum Kişi Sayısı 5
Maksimum Beygir Gücü37.4 kW (50 HP)
Kaldırma Kapasitesi 720 kg
ŞaftUzun - Kısa
Renk SeçeneğiTüm uluslararası RAL renk kodları
Sertifika CE
Dizayn KategoriC   

N450 AKSESUARLARI

 1. U Mapa (1 Adet) : Dayanıklılığı maksimize etmek için insert ile güçlendirilmiş 316 kalite kromdan imal edilmiştir.
 2. Çekme mapası (1 Adet): 316 kromdan 4mm olarak imal edilmiştir.. İç makarası polietilendir. Polietilen gövde içerisine koyulan üç adet insert ile mukavemet 5 katına çıkarılmıştır.
 3. Koç boynuzu (3 Adet): 316 kalite krom ile dayanıklılığı maksimum seviyeye çıkaran özel bir tasarıma sahiptir. Tasarımın tabanı 3mm, makarası 22mm, üst tarafı 4mm dir. Polietilen gövde içerisine koyulan iki adet insert ile mukavemet 5 katına çıkarılmıştır.
 4. Çapa Kutusu: Rotasyon kalıplama ile polietilenden imal edilmiştir. 30 litre hacmindedir.
 5. Vardevela (4 Adet): 22mm çapında 3mm krom boru. (65cm)
 6. Saklama kutusu + oturak (2 Adet): Rotasyon kalıplama ile polietilenden imal edilmiştir. Her biri 60 litre hacmindedir.
 7. Taban (1 Adet): Polietilenden imal edilmiştir. Özel tasarlanan yüzeyi ile kaymayı minimize etmektedir.
 8. Iskarmoz (2 Adet):  Gövde içerisindeki özel yuvası sayesinde dayanıklılığı maksimum seviyededir. 316 kromdan imal edilmiştir. Tabanı 3mm, çubuğu 18 mm yarıçaplıdır. Polietilen gövde içerisine koyulan iki adet insert ile mukavemet 5 katına çıkarılmıştır.
 9. İp (2 Adet): 7mm kalınlığında ve beşer mt uzunluğundadır. İplerin uçları özel mumlama tekniği ile kaplanmıştır. 7 ton çekme kapasitesi vardır.
 10. Su tahliye tıpası : İstenildiğinde teknede bulunan suyu tahliye kanallarından dışarıya tahliye edilmesini sağlar.
 11. Saklama deposu (2 Adet): Gövde bütünleşiktir, polietiken kapak ile kapanmaktadır. Her biri 50 litre hacmindedir.
 12. Ayna kromu (1 Adet) : 316 kalitede 3mm kromdan imal edilmiştir. Motorun kaymasını engellemek için kabartılı alan oluşturulmuştur.
 13. Motor aynası (1 Adet) : 18mm plywood, rotasyon ile imal edilen polietilen içerisine sabitlenip suyla teması engellenmiş ve polietilen gövde ile eşit ömürlü hale gelmiştir.
 14. Cidar kapağı (2 Adet) : Teknenin ağırlığını arttırmak ve ekstra saklama alanı olarak kullanıma uygundur. Cidarlar arası nemi ortadan kaldırır.