Biz Kimiz?

Avrupa ve Kuzey Amerika'da denizcilik sektöründe de uzun yıllardır kullanılan rotational moulding teknolojisindeki 38 yıllık deneyimimizi, en kaliteli polietilen ile birleştirerek, uzun ömürlü (80-100 yıl), %100 geri dönüşümlü, yüksek dayanımlı, bakım gerektirmeyen, çevreci ve zor koşullara uygun ürünlerimizle, gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir evren bırakmak adına, kaliteyi makul fiyatlara sunma misyonu üstlendik
Şimdilik P355 ve P430 modelleri ile başlayan serüvenimiz, kalite prensibimizden ödün vermeden, kısa sürede farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünlerle, denizcilik sektöründeki sorunlara çözüm olma yolunda ilerlemeye devam edecektir.

Neden Pan's Marine?
Uzun Ömürlü

Her türlü iklim koşuluna uygun malzeme seçimimiz teknelerimizin denizin tuzlu suyundan güneş ışınlarının yıpratıcı etkilerine, soğuk hava şartlarının kırıcılığından engebeli su yataklarının yarattığı tahribatlara kadar her türlü olumsuz etkiye direnç gösterir. Ahşap, fiber, polyester ve diğer malzemelerden üretilen tekneler gibi yıllık veya dönemlik bakımlara ihtiyaç duymadan evladiyelik bir ürün olması Pan's Marine olarak övüncümüzdür.

Sağlam

Teknenizi yüzlerce metre engebeli bir arazide sürüklediğinizi, metrelerce yukarıdan suya attığınızı, balyoz darbelerine maruz kaldığını, üzerinden araçla geçildiğini düşününün. Pan's Marine tekneleri yüksek sağlamlık standartlarıyla bir teknenin başına gelebilecek bütün olumsuz şartlarda sağlamlığını korumaya devam eder.

Güvenli

Çift çidarlı kendine has orijinal tasarımı ile olası istenmeyen durumlarda en yüksek güvenlik şartlarını sağlayarak size güvenli bir sürüş seyri sunar.

Geri Dönüştürülebilir

İnsanoğlunun binlerce yıllık Dünya'da yaşama serüveni şu an tabiata en çok zararı verdiği evrede. Doğaya salınan zehirli kimyasallar, içme ve deniz suyuna karışan toksik atıklar ve daha nice kötülükler...Henüz hiçbir şey için geç değil. Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Dünya bırakmanın yolu verimli bir geri dönüşüm sistemi geliştirmekten ve uygulamaktan geçiyor. Pan's Marine olarak önceliğimiz teknelerimizde kullandığımız bütün malzemenin %100 geri dönüştürülebilir olmasıdır. Pan's Marine sizi ve geleceği düşünür.