P355

P355 rotasyon kalıplama tekniği ile polietilenden monoblok halde üretilmektedir. Maksimum alan kullanımı ve güvenli saklama alanları için geniş iç hacime sahipken aynı zamanda konforlu ve güvenli bir seyir keyfi sunacak şekilde tasarlanmıştır. %100 UV katkılı olup deniz suyu, yosun, ozmoz ve korozyondan etkilenmez, uzun ömürlü ve ergonomiktir.

Teknik ÖzelliklerP355
GövdeTekne gövdesi rotasyon teknolojisi ile monoblok ve çift çidarlı olarak polietilenden üretilmiştir. (Polietilen tekne özellikleri için tıklayınız.)
Uzunluk355 cm
Genişlik168 cm
Gövde Ağırlığı120 kg
Tam Donanımlı Ağırlık133.5 kg
Maksimum Kişi Sayısı4
Maksimum Beygir Gücü 22.4 kW (30 HP)
Kaldırma Kapasitesi 550 kg
ŞaftUzun - Kısa
Renk SeçeneğiTüm uluslararası RAL renk kodları
Sertifika CE
Dizayn KategoriC   

P355 AKSESUARLARI

  1. U mapa (1 Adet) : Dayanıklılığı maksimize etmek için insert ile güçlendirilmiş 316 kalite kromdan imal edilmiştir.
  2. Koç boynuzu (3 Adet) : 316 kalite krom ile dayanıklılığı maksimum seviyeye çıkaran özel bir tasarıma sahiptir. Tasarımın tabanı 3mm, makarası 22mm, üst tarafı 4mm dir.  Polietilen gövde içerisine koyulan iki adet insert ile mukavemet 5 katına çıkarılmıştır.
  3. Vardevela (4 Adet) : 25mm çapında 3mm krom boru. (65 CM)
  4. Saklama deposu (1 Adet) : Gövde ile bütünleşiktir. 55 litre hacmindedir. Kapağı polietilenden imal edilmiştir. 2 adet menteşesi vardır. Menteşeler 316 kalite kromdur.
  5. Cidar kapağı (1 Adet) : Teknenin ağırlığını arttırmak ve ekstra saklama alanı olarak kullanıma uygundur. Cidarlar arası nemi ortadan kaldırır.
  6. Oturak (1 Adet) : İçerisine konulan iskelet ile güçlendirilmiş olup gövdeye ek tasarlanmıştır. İsteğe göre çıkarılıp takılabilir.
  7. Iskarmoz (2 Adet) : Gövde içerisindeki özel yuvası sayesinde dayanıklılığı maksimum seviyededir. 316 kromdan imal edilmiştir. Tabanı 3mm, çubuğu 18 mm yarıçaplıdır. Polietilen gövde içerisine koyulan iki adet insert ile mukavemet 5 katına çıkarılmıştır.
  8. Su tahliye tıpası (2 Adet) : İstenildiğinde teknede bulunan suyu tahliye kanallarından dışarıya tahliye edilmesini sağlar.
  9. Motor aynası (1 Adet) : 18mm plywood, rotasyon ile imal edilen polietilen içerisine sabitlenip suyla teması engellenmiş ve polietilen gövde ile eşit ömürlü hale gelmiştir.
  10. Ayna kromu (1 Adet) : 316 kalitede 3mm kromdan imal edilmiştir. Motorun kaymasını engellemek için kabartılı alan oluşturulmuştur.