P249

P249 rotasyon kalıplama tekniği ile polietilenden monoblok halde üretilmektedir. Maksimum alan kullanımı ve güvenli saklama alanları için geniş iç hacime sahipken aynı zamanda konforlu ve güvenli bir seyir keyfi sunacak şekilde tasarlanmıştır. %100 UV katkılı olup deniz suyu, yosun, ozmoz ve korozyondan etkilenmez, uzun ömürlü ve ergonomiktir.

Teknik ÖzelliklerP249
GövdeTekne gövdesi rotasyon teknolojisi ile monoblok ve çift çidarlı olarak polietilenden üretilmiştir. (Polietilen tekne özellikleri için tıklayınız.)
Uzunluk249 cm
Genişlik 165 cm
Gövde Ağırlığı100 kg
Tam Donanımlı Ağırlık108 kg
Maksimum Kişi Sayısı 2
Maksimum Beygir Gücü 4 HP
Kaldırma Kapasitesi 348 kg
ŞaftUzun - Kısa
Renk SeçeneğiTüm uluslararası RAL renk kodları

P249 AKSESUARLARI

  1. Koç boynuzu (1 Adet) : 316 kalite krom ile dayanıklılığı maksimum seviyeye çıkaran özel bir tasarıma sahiptir. Tasarımın tabanı 3mm, makarası 22mm, üst tarafı 4mm'dir. Polietilen gövde içerisine koyulan iki adet insert ile mukavemet 5 katına çıkarılmıştır.
  2. Saklama kutusu + oturak (1 Adet) : Rotasyon kalıplama ile polietilenden imal edilmiştir. Hacmi 60 litredir.
  3. İp (2 Adet) : 7mm kalınlığında ve beşer mt uzunluğundadır. İplerin uçları özel mumlama tekniği ile kaplanmıştır. 7 ton çekme kapasitesi vardır.
  4. Ayna kromu (1 Adet) : 316 kalitede 3mm kromdan imal edilmiştir. Motorun kaymasını engellemek için kabartılı alan oluşturulmuştur.
  5. Iskarmoz (2 Adet) : Gövde içerisindeki özel yuvası sayesinde dayanıklılığı maksimum seviyededir. 316 kromdan imal edilmiştir. Tabanı 3mm, çubuğu 18 mm yarıçaplıdır. Polietilen gövde içerisine koyulan iki adet insert ile mukavemet 5 katına çıkarılmıştır.
  6. Motor aynası (1 Adet) : 18mm plywood, rotasyon ile imal edilen polietilen içerisine sabitlenip suyla teması engellenmiş ve polietilen gövde ile eşit ömürlü hale gelmiştir.
  7. Su tahliye tıpası (1 Adet) : İstenildiğinde teknede bulunan suyu tahliye kanallarından dışarıya tahliye edilmesini sağlar.